Pięciu setów potrzebowały siatkarki z Bielska-Białej by odnieść pierwsze od pięciu lat wyjazdowe zwycięstwo nad Muszynianką Muszyna. Najlepszą zawodniczką wybrana została Dominika Sobolska.

Po wyrównanej grze w pierwszym secie zakończonym wygraną BKS, w drugiej stan rywalizacji wyrównały gospodynie. Kolejna partia ponownie należała do zawodniczek z Bielska-Białej, która prowadziły nawet dziesięcioma punktami (14:4). Czwarty set to jednak dominacja ekipy z Muszyny i doprowadzenie do remisu.

Tie-break od początku lepiej układał się dla BKS. Powróciła skuteczność Nia Grant i Olivii Różański. Świetnie spisywała się Dominika Sobolska, która popisała się kilkoma blokami.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15)

BKS: Różański, Jagieło, Pleśnierowicz, Grant, Sobolska, Mucha, Lemańczyk (libero) oraz Moskwa, Mancuso, Nowicka, Świrad.