Bielscy kibice mają dość słabych występów Podbeskidzia. Na wczorajszym meczu w Katowicach zawisł transparent o treści "RYBA-rski psuje się od głowy". Jego adresatem był dyrektor sportowy klubu.

Podbeskidzie przegrało z GKS-em Katowice i zakończyło serię jedenatu meczów bez porażki. Po spotkaniu trener Adam Nocoń przyznał, że było to najsłabsze spotkanie "Górali" w tej rundzie. Bielski zespół na cztery kolejki przed końcem sezonu zajmuje dopiero 10. miejsce w tabeli i ma tylko matematyczne szanse na awans do ekstraklasy, który - zdaniem prezes klubu i prezydenta Jacka Krywulta - był celem w tym sezonie.

Mówił o tym 20 lipca ub. roku na prezentacji zespołu prezes Tomasz Mikołajko. -  Przed nami ciężki sezon pod kątem walki i konkurencji, bo tutaj na pewno nie będzie łatwo. Ale Bielsko-Biała, to miasto, kibice są gotowi żeby awansować. Przed nami bój o ekstraklasę. Podobne słowa do kibiców skierował Jacek Krywult.

Swoje niezadowolenie z działalności zarządu klubu wyrazili wczoraj w Katowicach kibice. W trakcie drugiej połowy spotkania na trybunie zajmowanej przez kibiców z Bielska-Białej zawisł transparent o treści "RYBA-rski psuje się od głowy". Jego adresatem był dyrektor sportowy klubu - Andrzej Rybarski.

bak