Damian Chmiel w doliczonym czasie gry zdobył bramkę na wagę zwycięstwa Podbeskidzia nad Wigrami Suwałki. Z wysokości trybun spotkania obserwował były prezes klubu Wojciech Borecki.

Kilka minut po rozpoczęciu spotkania świetną okazję do otwarcia wyniku miał Paweł Tomczyk. Kilka chwil później napastnik wypożyczony z poznańskiego Lecha ponownie znalazł się w doskonałe sytuacji strzeleckiej po podaniu od Kacpra Kostorza, ale trafił wprost w bramkarza. Pierwsza połowa toczona była podyktando "Górali", ale ostatecznie nie udało się potwierdzić dominacji zdobyciem bramki.

Po zmianie stron do ofensywniejszej gry ruszyli goście, ale najlepszą okazję w 84. minucie zmarnował Valerijs Sabala. Łotysz najpierw trafił w bramkarza, a dobijając w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry bramkę na wagę zwycięstwa zdobył wprowadzony po przerwie Damian Chmiel.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 1:0 (0:0)

Podbeskidzie: Fabisiak - Moskwik, Wiktorski, Malec, Oleksy - Kozak (56. Chmiel), Guga, Rakowski, Sierpina - Kostorz, Tomczyk (66. Sabala).

Wigry: Węglarz - Remisz, Żyro, Jurkowski, Spychała - Rybicki (76. Mackiewicz), Radecki (58. Gużewski), Sokołowski, Olszewski (46. Obst) - Gąska - Pylypchuk.

db

Foto: TSP