W najbliższą sobotę przed sparingiem z Górnikiem Zabrze dojdzie do prezentacji zespołu Podbeskidzia. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Ilość biletów ograniczona.

Prezentacja bielskiego zespołu zaplanowano na godz. 19.30. Po niej rozegrany zostanie sparing z Górnikiem Zabrze. Jak informuje klub, wstęp wyłącznie z darmowym biletem dostępnym w oficjalnym sklepie Podbeskidzia w Gemini Park - liczba wejściówek ograniczona (w razie dostępności w dniu meczu bilet będzie można odebrać tuż przed meczem na stadionie). Bilety będą odebrania od wtorku od godz. 12:00. 

Po raz pierwszy w barwach "Górali" publicznie zaprezentują się również nowi zawodnicy: doskonale znany kibicom piłkarskim Grzegorz Goncerz, pierwszy w historii klubu Hiszpan Roberto Gandara, Jakub Bąk, którego pamiętamy z gry m. in. dla Pogoni Szczecin, wzmacniający środkową linię Michał Rzuchowski, bardzo młody, a już z ciekawym doświadczeniem Przemysław Płacheta, czy niewiele starszy od niego defensor Dominik Jończy z Akademii Zagłębia Lubin, który walczyć będzie o miejsce na środku obrony.

db