Sukcesem bielskich tenisistów zakończyły się mistrzostwa Polski w kategorii skrzatów, które były rozgrywane w Kołobrzegu. Tytuł mistrza kraju w grze pojedynczej zdobył Jakub Jędrzejczak.

Bielszczanin po końcowy sukces sięgnął po zwycięstwie nad Marcinem Andrzejczakiem (AT Masters Łódź).  Kuba Jędrzejczak w parze z Tomaszem Berkietą (Tennis Pro Piaseczno) zdobył również złoty medal w grze podwójnej. Brązowe medale zdobyli również inni zawodnicy klubu BKT Advantage - Mikołaj Migdalski i Jakub Tomasiak grając wspólnie w deblu.

Do ćwierćfinału zawodó w gre pojedynczej dotarli Migdalski i Tomasiak a do drugiej rundy Tadeusz Michałowski. Podobnymi sukcesami zakończyły się w styczniu Halowe Mistrzostwa Polski w kat. skrzatów, gdzie Jędrzejczak zdobył tytuł mistrza kraju w grze pojedynczej i podwójnej, a Migdalski zdobył brąz w singlu i brąz w deblu z kolegą klubowym Tomasiakiem.

Zgodnie z planem klubu, we wrześniu zawodnicy będą brali udział w finałach Drużynowych Mistrzostw Polski w kat. skrzatów, gdzie będą faworytami do złota oraz spróbują sił w kategorii młodzików.

db