To już oficjalna informacja. BKS Stal z Góralem Żywiec zmierzy się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Do konfrontacji dojdzie w ramach piątek kolejki bielskiej okręgówki.

BKS Stal w nadchodzącym sezonie swoje domowe spotkania rozgrywać będzie na stadionie przy ulicy Młyńskiej. Ale z jednym wyjątkiem - spotkanie z Góralem Żywiec rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Spotkania obu ekip zawsze należały do niezwykle elektryzujących, dlatego populrna "Górka" okazała się być zbyt mała, jeśli chodzi o ciężar gatunkowy tej ligowej potyczki. 

Mecz pomiędzy BKS-em a Góralem odbędzie się w ramach piątek kolejki bielskiej okręgówki. Do konfrontacji drużyn dojdzie w niedzielę, 26 sierpnia o godz. 15:00. - Bardzo się cieszę, że gramy na Stadionie Miejskim. Ostatni raz miałem przyjemność tu prowadzić zespół Rekordu, graliśmy z rezerwami Podbeskidzia, było to już wiele lat temu - jeszcze przed przebudową stadionu. Z pewnością będzie to ogromne przeżycie dla wielu zawodników, oby wraz z tym poszedł korzystny wynik - mówi Mirosław Szymura, trener BKS.

db

Foto: BartFotoSport