Cenny punkt z bardzo dalekiego wyjazdu dopisali do swojego konta piłkarze Podbeskidzia. Na początku drugiej połowy gola na wagę remisu zdobył Valerijs Sabala.

W pierwszych minutach spotkania inicjatywę mieli piłkarze Podbeskidzia. Dopiero w 25. minucie groźnie zaatakowali gospodarze. Po dośrodkowaniu z bocznej części boiska w słupek trafił Michał Jakóbowski. Kwadrans później bylo już 1:0. Niefrasobliwość bielskich obrońców wykorzystał Mateusz Kuzimski.

Podbeskidzie do remisu doprowadziło zaraz po przerwie. Lewą stroną pognał Łukasz Sierpina, który posłał płaską piłkę do Valerijsa Sabali. Łotewski napastnik nie zmarnował tej doskonałej okazji.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
Bramki: Kuzimski (39') - Sabala (49')

Bytovia: Witan - Kuzdra, Wróbel, Dampc, Witkowski, Procyszyn (66. Hebel), Duda, Burkhardt (79. Wolski), Letniowski (74. Jaroch), Jakóbowski, Kuzimski

Podbeskidzie: Leszczyński - Jaroch, Komor, Jończy, Moskwik - Bąk (62. Kozak), Guga, Rakowski, Sierpina (89. Goncerz) - Mystkowski (77. Płacheta) - Sabala.