W najbliższy poniedziałek rusza sprzedaż karnetów na wiosenne mecze Podbeskidzia. W rundzie rewanżowej bielski klub rozegra na swoim stadionie siedem spotkań.

To będzie 76 dni, w trakcie których Podbeskidzie rozegra 13 meczów, a siedem z nich odbędzie się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Podbeskidzie jesienią przygotowało sobie dobrą pozycję do ataku na czołówkę, tak dobrego miejsca po rundzie jesiennej bielszczanie nie mieli od lat.

Przez całą zimę drużyna trenera Krzysztofa Brede intensywnie pracuje nad optymalną formą na start rozgrywek, bo tej wiosny nie będzie czasu na budzenie się z zimowego snu. Każdy element układanki musi być gotowy do działania na najwyższych obrotach już od pierwszego gwizdka arbitra. W niedzielę, 3 marca Podbeskidzie meczem ze Stalą Mielec w Bielsku-Białej rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej.

W poniedziałek, 4 lutego rozpoczyna się przedsprzedaż karnetów - dla osób kontynuujących karnet z rundy jesiennej. Od południa 11 lutego (poniedziałek) prowadzona będzie sprzedaż otwarta karnetów Wiosna 2019.  Zakupione przed rundą jesienną karnety SEZON 18/19 obowiązują na mecze wiosenne.

Karnety można kupić:
- przez internet na bilety.tspodbeskidzie.pl,
- w sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park, poniedziałek - sobota 9.00-21.00, niedziela 10.00-20.00),
- w kasie nr 4 na Stadionie Miejskim (od ul. Rychlińskiego) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.

Dział Sprzedaży biletów i karnetów - 33 498 39 88 wew. 26 (w godz. 9:00-15:00), bilety@tspodbeskidzie.pl

db