Dziś z dziennikarzami spotkali się prezes Podbeskidzia Bogdan Kłys, dyrektor sportowy Andrzej Rybarski, trener Krzysztof Brede oraz kapitan Łukasz Sierpina. - Cele transferowe zostały zrealizowane - poinformował Rybarski.

Sobotnie spotkanie ze Stalą Mielec będzie pierwszym meczem dla nowego prezesa. - Jest to dla mnie pierwszy mecz w roli prezesa, ale też jeszcze emocje mi się nie udzieliły. Myślę, że jutro to przedmeczowe napięcie będzie już odczuwalne. Mam chyba niezły zespół, ponieważ dochodzą mnie tylko pozytywne sygnały, jeśli chodzi o organizację meczu. Każdy element jest pod kontrolą - mówi Bogdan Kłys.

Transfery podsumował dyrektor Andrzej Rybarski. - Okres zimowy był dla nas jak zawsze pracowity. Był to okres poszukiwania nowych zawodników oraz przygotowań do rundy wiosennej. Pozycje, które chcieliśmy wzmocnić, wzmocniliśmy dzięki trzem transferom Marko Roginicia, Damiana Hilbrychta i Adriana Gomeza. Cel wyznaczony na to okienko transferowe został zrealizowany - podkreślił Rybarski.

db

Foto: Jakub Ziemianin/TSP