Z medalami wrócili z Mistrzostw Polski Juniorów do Bielska-Białej tenisiści klubu BKT Advantage. Laura Duhl w parze z Magdaleną Hedrzak wywalczyły tytuł wicemistrzyń kraju w grze podwójnej.

Podczas mistrzostwa rozgrywanych na terenie Europejskiego Centrum Tenisa w Mysiadle świetnie zaprezentowały się zawodniczki BKT Advantage. Laura Duhl, podopieczna Stavrosa Wawrzosa, w parze z Magdaleną Hędrzak została wicemistrzynią kraju juniorek w grze podwójnej. W finale dziewczyny uległy parze Szczepaniak/Wierzbowska (1/6,1/6). Z kolei Patrycja Niewiadomska, grająca w parze z Ewą Samberger z mistrzostw wyjechała z brązowym medalem, ulegając z półfinale koleżance klubowej Laurze i Magdzie. 

Kilka dni po zdobyciu medalu mistrzostwa kraju Laura Duhl wygrała przed własną publicznością Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Kobiet w grupach, odbywający się terenie BKT Advantage. Przez trzy dni zmagań bielska tenisistka prezentowała świetną formę, nie przegrywając żadnego meczu. Wśród panów najlepszy okazał się Filip Kolasiński, reprezentujący barwy warszawskiej Legii.

db