Dwóch wychowanków BBTS Podbeskidzia znalazło się w jedenastce kolejki magazynu "Piłka Nożna". Na boiskach drugiej ligi regularnie występuje kilku graczy wyszkolonych w Bielsku-Białej.

Kolejną udaną rundę notują wychowankowie BBTS Podbeskidzie reprezentujący kluby II Ligi. Dwóch z nich, 22-letni Szymon Jarosz ze Stali Stalowa Wola i jego rówieśnik Sebastian Madejski z Olimpii Elbląg zostali wybrani do najlepszej jedenastki 24. kolejki tych rozgrywek. To drugie tego typu wyróżnienie Madejskiego w rundzie wiosennej. 

Swoją passę strzelecką kontynuuje także inny z naszych wychowanków - Damian Nowak ze Skry Częstochowa. Przed dwoma tygodniami zanotował dublet, który przełożył się na zwycięstwo odniesione nad Olimpią Elbląg. W tej samej kolejce gier bramkę zdobył także były zawodnik BBTS, występujący w  zespole Siarki Tarnobrzeg - Mateusz Janeczko.

Kolejne szlify na drugoligowym froncie zbierają Konrad Gutowski, będący podstawowym zawodnikiem kroczącego na zaplecze ekstraklasy Widzewa Łódź oraz Mikołaj Gibas grający w tym samym zespole. Na swoje szanse czeka z kolei Maciej Felsch z Elany Toruń.

Foto: TSP