Drużyna kobiet BKT Advantage w składzie Magda Zajda, Laura Duhl, Patrycja Niewiadomska, Justyna Jegiolka, Stavros Wawrzos - kapitan zdobyła brązowy medal w Drużynowych Mistrzostw Polski kobiet rozgrywanych w Sobocie.

W meczu decydującym zawodniczki z Bielska-BIałej pokonały drużynę z Sopotu rewanżując się zatem za zeszłoroczną porażkę. Mężczyźni w składzie Bartek Wojnar, Marek Mrozek, Marek Rehacek, Andrzej Mach zajeli bardzo dobre szóste miejsce awansując o trzy lokaty w porównaniu z rokiem ubiegłym. Gratulacje dla zawodników, trenerów i wszystkich pracujących na codzień z zawodniami BKT Advantage. 

Halowe Mistrzostwa Śląska Seniorów zostały całkowicie zdominowane przez zawodników BKT Advantage. Zawody rozgrywane był w dniach 23-24 marca na obiekcie bielskiego klubu. Złoty medal wywalczył zaledwie 15-letni Zinovii Nahirniak, pokonując w finale innego reprezentanta BKT Michała Dyrdę. Ten na pocieszenie okazał się najlepszy w grze podwójnej grając w parze z Bartłomiejem Brzóską (Starochorzowskie Centrum Sportu "Sokół").

Najmłodsci tenisiści BKT Advantage kolejny raz udowodnili, że tytuł najlepszego klubu roku Tenis10 według rankingu PZT nie był przypadkiem. Podczas rozgrywanego w niedziele, 24 marca turnieju BKT Advantage Cup bielski tenisiści zaprezentowali wspaniałą formę, zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.

W grupie pomarańczowej drugie miejsce zajął Miłosz Szczypka, ulegając w finale Oliwerowi Krupie (SCT Pszczyna), a na trzecim stopniu podium uplasował się Artur Skotnicki. Wśród dziewczyn najlepsza okazała się Patrycja Faber. W grupie zielonej na drugim miejscu rywalizację zakończył Natan Swatek, a w kategorii czerwonej trzeci był Mateusz Twardawa.

db