Kolejny sukces zawodników bielskiego Atemi na turnieju rankingowym Polskiej Unii Karate, jedynej organizacji w Polsce reprezentującej karate olimpijskie WKF.

W miniony weekend w Łodzi odbyła się XV edycja Harasuto Cup – drugi w tym roku, krajowy turniej rankingowy Polskiej Unii Karate. Organizatorem zawodów był miejscowy klub Harasuto. Do rywalizacji przystąpiło ponad 960 zawodniczek i zawodników, reprezentujących 108 klubów z 13 państw.

Bardzo dobrze wypadł Bartosz Mączka, który w finale pokonał Jordana Szafranka z Shitokai Szkocja. Srebrny medal w konkurencji kata indywidualne juniorek zdobyła Anna Kowalska, która w walce finałowej uległa Emmie Ruthven brązowej medalistce mistrzostw Europy, reprezentantki klubu Shitokai Szkocja.