- Musimy poszanować remis w derbach, wiemy że właśnie w takich spotkaniach najczęściej padają remisy. Myślę, że dla kibiców był dobry mecz - mówił Krzysztof Brede po remisie z GKS-em Jastrzębie.

- Tyle się dzisiaj działo na tym boisku, że musiałbym długo mówić. Dobrze rozpoczęliśmy mecz, słabsze momenty, bardzo proste błędy, złe zachowanie indywidualnie. Męska rozmowa w szatni, dobra reakcja zespołu na sytuację na boisku, bramka wyrównująca i chęć zdobycia kolejnej bramki.

- Otwarty mecz w końcówce i Jastrzębie i my chcieliśmy wygrać to spotkanie. Szkoda sytuacji Kacpra Kostorza, który powinien wykorzystać swoją akcję, bo był już sam na sam z bramkarzem, dobrze przyjął tą piłkę. Szkoda, bo myślę że dowieźlibyśmy to zwycięstwo. Musimy poszanować remis w derbach, wiemy że właśnie w takich spotkaniach najczęściej padają remisy. Gra od jednego pola karnego, do drugiego pola karnego, każdy dużo biegał, dużo przejść, nie był to zamknięty mecz. Żaden zespół nie chciał uśpić tego spotkania, każdy chciał wygrać i był to dobry mecz.

db

Foto: Jakub Ziemianin/TSP