To prawdziwa nowość na kortach najlepszego w kraju klubu tenisowego BKT Advantage Bielsko-Biała. Rusza całoroczna sparingowa liga tenisowa dla amatorów w formule challenge.

Do ligi może przystąpić każdy. Obecnie w rozgrywkach udział bierze 50 osób o zróżnicowanym poziomie gry - od osób początkujących po najlepszych amatorów na Podbeskidziu. Projekt skierowany jest nie tylko do osób grających rekreacyjnie m.i. w Beskidzkiej Lidze Tenisa, ale również dla graczy, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności oraz poczynione postęp, rozgrywając od czasu do czasu mecz czy też sparing.

Do niedzieli, 2 czerwca, osoby dopisywane są wg poziomu gry. Później również można przystąpić do rywalizacji, ale osoby nowe będą dopisywane na koniec listy. Liga zapewnia możliwość podjęcia rywalizacji z osobami na podobnym poziomie gry. System umożliwia wyzwanie przeciwnika cztery miejsca do przodu. Nowi gracze mogą podjąć rywalizację z graczami, którzy są maksymalnie sześć pozycji wyżej.

Grać można w ramach karnetu ligowego - koszt kortu otwartego to 12,5 zł/h od osoby. Dopłata do komfortowej hali o nawierzchni dywanowej to tylko 10 zł/h od osoby. Duża baza graczy i zróżnicowany poziom. Każdy gracz gra tyle, ile chce. Może zagrać 1 raz w miesiącu, a może grać kilka razy w tygodniu.

Korty zostały w tym roku zmodernizowane i należą do najlepszych w kraju. Zapisy TUTAJ lub tel. na recepcji klubu 792-707-074. Dodatkowe infrmacje na stronie www.tenisbielsko.pl.

db