Laura Duhl wywalczyła dwa brązowe medale podczas tenisowych mistrzostw Polski do lat 18. Kolejny udany start zanotowali również pozostali tenisiści BKT Advantage.

W grze pojedynczej Laura Duhl dotarła bez większych problemów do półfinału, gdzie musiała uznać wyższość dużo bardziej doświadczonej na arenie międzynarodowej Weronice Baszak ulegając 5/7, 1/6. Również w grze podwójnej podopieczna Stavrosa Wawrzosa w parze z Magda Hedrzak zdobyły brąz.

Pięć krążków wywalczyli tenisiści BKT Advantage podczas mistrzostw kraju do lat 16. Turniej rozegrany został w Zielonej Górze. Srebrne medale dla bielskiego klubu wywalczyli Karina Gustowska w grze podwójnej w parze z Karoliną Bartusek oraz Wadym Konowczuk w grze mieszanej z Emilią Durska. Na najniższym stopniu podium w grze pojedynczej stanęła Karina Gustowska oraz w grze podwójnej para Justyna Jodlowska/Karolina Mazurek.