Koszulkę, w której w nadchodzącym sezonie występować będzie zespół Podbeskidzia, zaprezentowano wczoraj w Gemini Park. Trykot nawiązuje do góralskich tradycji naszego regionu.

Uroczystość rozpoczął występ kapeli góralskiej "Ondraszki", który doskonale wpisał się w regionalną atmosferę wydarzenia. Kibice powoli gromadzili się wokół strefy eventowej w Gemini Park, a nad nimi powiewała ogromnych rozmiarów koszulka przysłonięta przez wielkie czerwone płachty.

Następnym ważnym punktem spotkania było podpisanie nowej umowy z Gemini Park. Na jej mocy klubowy sklep będzie nadal funkcjonował w centrum handlowym przy ul. Leszczyńskiej. Chwilę później prezes Bogdan Kłys podpisał nową umowę z partnerem technicznym. Holenderska firma Masita, z którą Podbeskidzie jest już od sześciu lat, przez dwa kolejne sezony będzie dostarczać sprzęt bielskiej drużynie.

Kolejnym etapem wydarzenia było zaprezentowanie koszulki na nowy sezon. Dokonał tego prezes Kłys, który odsłonił wielki t-shirt (1,6 x 3,3 m) powiewający nad głowami kibiców. Następnie wszystkie trzy koszulki (wersje: biała, niebieska i czerwona) zaprezentowały modelki i model. - Na twarzach kibiców widać było duży entuzjazm i pozytywne zaskoczenie! Okazało się, że nowa koszulka jest wyjątkowo casualowa i świetnie pasuje do codziennej odzieży, zarówno w stylu sportowym, jak i eleganckim - napisał klub na swojej stronie internetowej. 

db

Foto: Jakub Ziemianin/TSP