- Czujemy duży niedosyt, pracowaliśmy ciężko, żeby wygrać ten mecz. Zabrakło skuteczności - mówi Krzysztof Brede o remisie z Zagłębiem Sosnowiec. 

- Stwarzaliśmy sytuacje, ale taka jest piłka. Nie wykorzystaliśmy ich a jak masz sytuacje których wykorzystasz to w takim wypadku musisz uzyskać co najmniej remis. Szkoda że daliśmy się raz skontrować. Uczulaliśmy zespół na szybkie ataki Zagłębia Sosnowiec, po analizach wiedzieliśmy, że będą dobrze się bronić i wychodzić szybkim atakiem. Chcieliśmy dominować w meczu i myślę, że to się udało, ale niestety popełniliśmy jeden błąd i straciliśmy bramkę. Z przebiegu gry czujemy duży niedosyt.

- Na pewno byłem zadowolony z zespołu: jak funkcjonował, jak prowadził grę, jak reagował po stracie piłki, jak budował ataki pozycyjne. Tylko, no właśnie, jak w piłce to bywa, zabrakło skuteczności. Stworzyliśmy pięć, sześć sytuacji, ale Matko Perdijić pokazał, że gra w bramce to jego mocna strona, albo miał bardzo udany dzień. Liga się dopiero zaczęła, jest długa, musimy pracować dalej, szanujemy każdy punkt dopisany do tabeli. 

db

Foto: Jakub Ziemianin/TSP