Rewelacyjnie spisali się zawodnicy BKT Advantage na Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym do lat 14, który odbył się na kortach klubu ''Górnik'' Bytom. Podczas międzynarodowego turnieju z cyklu Tennis Europe rozgrywanego na Węgrzech wysoko zaszedł Jakub Jędrzejczyk.

Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Szymon Kaszowski, pokonując w finale Mikołaja Mazura (Radzionków). Na trzecim stopniu podium stanął inny tenisista z Bieska Mikołaj Migdalski. Ponadto Szymon z Mikołajem, wywalczyli wspólnie drugie miejsce w grze podwójnej. W klasyfikacji dziewczyn życiowy sukces osiągnęła Paulina Bąk zdobywając najniższe miejsce na podium.

Podczas międzynarodowego turnieju z cyklu Tennis Europe rozgrywanego na Węgrzech z bardzo dobrej strony zaprezentował się Jakub Jędrzejczak, przedstawiciel BKT Advantage. Zawodnik z Bielska-BIałej osiągnął półfinał zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej. Przegrał dopiero w walce o finał, rywalizując z czołowymi zawodnikami w Europie w kategorii do lat 14. Przypomnijmy, że Jakub to już multimedalista mistrzostw kraju, a ma dopiero 13 lat.

db