Dziesięć medali zdobyli zawodnicy Atemi na Mistrzostwa Polskiej Unii Karate Juniorów, Juniorów Młodszych I Młodzieżowców w Olimpijskim Karate WKF.

Mistrzostwa były kolejnym turniejem rankingowym, który pozwoli wyłonić skład reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy i świata w 2020 roku. Bielszczanie wywalczyli dziesięć medali w tym: pięć złotych, trzy srebrne i dwa brązowe. Ten wynik sprawił, że Atemi uplasowało na 1. miejscu w klasyfikacji medalowej.

Złotymi medalistami zostali Joanna Janota w konkurencji kata indywidualne juniorek młodszych (14-15 lat) - reprezentantka Polski na tegoroczne mistrzostwa świata w Chile, Michał Polak w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych (14-15 lat), Eliza Gaweł w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców  (18-20 lat) - reprezentantka Polski na tegoroczne mistrzostwa świata w Chile, Mikołaj Dobrzyński w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców (18-20 lat)  - reprezentant Polski na tegoroczne mistrzostwa świata w Chile oraz drużyna kata juniorów (14-17 lat) w składzie: Polak, Daniel Fulara i Maciej Gawor.

Srebrne medale zdobyli Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne juniorów młodszych (14-15 lat), Anna Kowalska w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców (18-20 lat) i Eliza Gaweł w konkurencji kumite indywidualne młodzieżowców (18-20 lat) w kategorii wagowej (+68kg). Brązowymi medalistami zostali również Gawor i Fulara w konkurencji kata indywidualne juniorów (16-17 lat).