- Mieliśmy wiele takich momentów, gdzie wszystko funkcjonowało, ale też były początkowe minuty, który mi się nie podobał. Poza tym cały mecz oceniam pozytywnie - mówi o wygranej trener Krzysztof Brede.

- Przede wszystkim gratulacje dla sztabu i dla piłkarzy za zwycięstwo, bo to dla nas jest najważniejsze szczególnie po tym, jak przegraliśmy ostatni mecz u siebie z Jastrzębiem, bardzo nas to bolało. Dlatego bardzo chcieliśmy tu wygrać, wrócić na tę zwycięską ścieżkę, to się udało i bardzo się z tego cieszymy.

- Co do samego meczu to zagraliśmy bardzo konsekwentnie i skutecznie zarówno w ataku jak i obronie. Wiedzieliśmy co Odra będzie robiła, byliśmy przygotowani na rozegranie Boneckiego, z wyjściem do boku na długie podania do wychodzących napastników, na stałe fragmenty bite na krótki słupek i to wszystko dobrze zafunkcjonowało. Byliśmy przygotowani i za wiele Odra nam krzywdy nie zrobiła i to jest dla nas najistotniejsze. Z kolei w ataku wykorzystaliśmy to co chcieliśmy, chcieliśmy takiej bramki jaką zdobył Roginić.

- Kapitalny strzał Rafała Figiela na pewno był ozdobą tego meczu, to dla nas bardzo cenne trafienie, bo Rafał dużą pracę wykonuje z całym zespołem i cieszę się, że zdobył tę bramkę - mówił Brede.

db

Foto: Jakub Ziemianin/TSP