Na najwyższym szczeblu Bielskiej Ligi Szóstek liderem po rundzie jesiennej jest Black Game Team, który nie stracił jeszcze punktów od startu sezonu. Drugie miejsce zajmuje beniaminek FC Albatros, a na trzecim stopniu podium, dzięki pięciu spotkaniom bez porażki plasuje się Leśny Klub Sportowy.

Najlepszym strzelcem w rundzie jesiennej był Patryk Pieczora z FC Albatros, który ustrzelił 42 bramki. Tuż za jego plecami są Łukasz Kaleta z BGT z 33. bramkami oraz Ireneusz Fabia z Wapienickich Lwów z 29. golami. Najlepiej asystującym jest niezmiennie Arkadiusz Komraus z Black Game team z 29. decydującymi podaniami. Ten ostatni jest najlepszy także w klasyfikacji kanadyjskiej, który do asyst dołożył 25 bramek.

W obu grupach drugiej ligi zarysowała się zdecydowana czołówka. W grupie A przewodzi Bon Voyage z 39. punktami, drudzy są zawodnicy z Ratusza BGT z 37. punktami, trzecia jest Banda Świrów - 36 punktów i jeden mecz rozegrany mniej, a czwarte miejsce zajmuje TI Fluid System z 34. punktami i również jednym meczem rozegranym mniej niż przewodząca dwójka.

W grupie B na fotelu lidera rozsiadła się zespół DKS Komorowice z 40 punktami, drudzy są zawodnicy BB Raptors 39 punktów, a trzecie Wolne Atomy z 36 puntami i jednym meczem rozegranym mniej. Liderem wśród strzelców są Radosław Łazio z Ratusz BGT – 36 bramek, Kamil Jasiński z Black Devils i Kamil Kłusek Wolne Atomy - obaj po 34. Najwięcej asyst zaliczył Paweł Zając z Ratusz BGT - 23.

AJ