Złoty medal w kategorii do lat 10 wywalczył w nieoficjalnych halowych mistrzostwach w tenisie Patrycja Faber. Świetnie w biało-czerwonych barwach spisali się również zawodnicy BKT Advantage.

Wielkim sukcesem zakończyły się dla polskich tenisistów Drużynowe Mistrzostwa Europy do lat 14, które odbyły się w dniach 20-22 luty w Czechach. W reprezentacji Polski wystąpiło aż dwóch zawodników BKT Advantage - Jakub Jędrzejczak oraz Mikołaj Migdalski, jako trzeci zagrał Tomasz Berkieta.

Chłopcy kolejno pokonali Hiszpanii oraz Czech, które uznawane są za tenisowe potęgi. W finałowym spotkaniu o złoto biało-czerwoni ulegli zespołowi z Rumunii. Srebrny medal to największy sukces polskich młodzików w 40-letniej historii zawodów i pierwszy medal rangi Mistrzostw Europy w bielskim męskim tenisie od brązu w grze podwójnej Mistrzostw Europy Juniorów, który zdobył w 2003 roku Piotr Banaś.

Kilka dni wcześniej w Puszczykowie, na terenie akademii tenisowej Angie Kerber, zakończyły się nieoficjalne Halowe Mistrzostwa Polski w tenisie do lat 10. W zawodach nie miała sobie równych wychowanka BKT Advantage Patrycja Faber, która w turnieju nie straciła nawet seta. W finale pokonała Antoninę Snochowska 7/6, 6/0. Patrycja zwyciężyła również w turnieju gry podwójnej w parze z Polą Zawislanską.