Kolejny bardzo udany występ zaliczył w miniony weekend bielski tenisista Mikołaj Wrzoł. W najwyższej rangi turnieju Super Serii o puchar Gór Świętokrzyskich w Kielcach w singlu dotarł do półfinału i zajął trzecie miejsce.

Najlepszy bielski tenisista po drodze do brązowego medalu pokonał m.in swojego klubowego kolegę Michała Czecha 6/3, 6/1 i Kacpra Błaszczyka z Tomaszowa Mazowieckiego po bardzo emocjonującym, trwającym ponad trzy godziny pojedynku 7/5, 5/7, 7/5.

W półfinale Mikołaj uległ swojemu partnerowi deblowi Tomkowi Dudkowi z Warszawy 3/6, 2/6. Niestety, bielszczaninowi odnowiła się kontuzja i nie był w stanie w tym pojedynku nawązać walki ze względu na problemy ze stopami.

Jeszcze lepszy wynik Wrzoł osiągnął w deblu, gdzie w parze z Tomkiem Dudkiem wygrał cały turniej. W półfinale bielsko-warszawska para pokonała duet Paluch/Sadal 6/1, 6/0, a w finale parę Pawlicki/Jankowiak 6/2, 6/1.