Świetny początek spotkania w Szczecinie z Wisłą Kraków pozwolił graczom Rekordu kontrolować przebieg spotkania i bez żadnych problemów wywalczyć awans do niedzielnego finału.

Już po 11. minutach spotkania biało-zieloni prowadzili różnicą trzech bramek. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Artur Popławski, który silnym uderzeniem z rzutu wolnego dał prowadzenie swojej drużynie. Kolejne dwie bramki były autorstwa Wojciecha Łysonia, który skutecznie wykończył kontry bielszczan. Mistrzowie Polski dopiero po stracie trzeciej bramki ruszyli do nieco ofensywniejszej gry, ale warto nadmienić, że świetnie w bramce "rekordzistów" spisywał się tego dnia Krysian Brzenk.

Dopiero na cztery minuty przed końcem spotkania krakowianie zdobyli kontaktowego gola. W samej końcówce zwycięstwo biało-zielonych i awans do pierwszego historycznego finału przypieczętował czwartą bramką Piotr Bubec. O Puchar Polski Rekord powalczy z gospodarzami - Pogonią Szczecin.

Wisła Kraków - Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:3)
Bramki: Popławski (4'), Łysoń (6', 11'), Bubec (40')

Rekord: Brzenk - Janovsky, Machura, Mentel, Dura, Szłapa, Popławski, Łysoń, Marek; Szymura, Polasek, Bubec, Sojka, Waszka.

bak