W dniach 1-2 czerwca na kortach BKT Advantage odbył się WTK młodzików  w kategorii chłopców. Zawody te zdominowali tenisiści bielskiego klubu, którzy byli wyjątkowo niegościnni.

W grze pojedynczej do półfinału dotarło dwóch zawodników BKT Advantage Michał Kubizna i Wojciech Mizia. W tej fazie turnieju Michał Kubizna pokonał Filipa Keipera ( KT Cygański Las) 6/2, 6/2. Niestety w drugim półfinale Wojciech Mizia nie sprostał zawodnikowi Slavii Ruda Śląska Kamilowi Kolenda i przegrał 2/6, 1/6. W rozgrywce finałowej, po zaciętym meczu zwyciężył Michał Kubizna 6/3, 6/3 i tym samym tytuł pozostał w Bielsku-Białej.

W grze podwójnej do finałowej rozgrywki awansowali Michał Kubizna w parze z Kamilem Kolendą z Rudy Śląskiej oraz Wojtek Mizia z Olgierdem Bańkowskim (zawodnik niestowarzyszony). W finale zwyciężyła bardziej doświadczona para Michał Kubizna (BKT)/ Kamil Kolenda (Slavia Ruda Śląska) w dwóch setach 6/0, 6/1