W drugiej połowie sierpnia Bielsko-Biała zamieni się w stolicę futsalu. W dniach 21-24 sierpnia w Cygańskim Lesie odbędzie się kolejne edycja Beskidy Futsal Cup z udziałem "rekordzistów".

Swój przyjazd na bielski turniej potwierdziły już: Uragan Iwano-Frankowsk (doroczny uczestnik turnieju, aktualny wicemistrz Ukrainy), Energia Lwów (dwukrotny zwycięzca turnieju i czwarta aktualnie ekipa Ukrainy), Kardinal Równe (szósty zespół Superligi), beniaminek azerskiej ekstraklasy Fenerbahce Baku oraz Slovmatic Bratysława. Niewykluczony jest również udział mistrza Czech - ERA-Pack Chrudim.

- Chcielibyśmy przeprowadzić rozgrywki eliminacyjne w dwóch grupach liczących po cztery zespoły i na miarę możliwości rozegrać tzw. dzień finałowy w hali pod Dębowcem. To powinno dodać jeszcze większego prestiżu - mówi prezes ?rekordzistów? Janusz Szymura. Kwestią oczywistą jest start ?biało-zielonych? - zdobywców Pucharu Polski, czyli Rekordu Bielsko-Biała. Do uzgodnienia pozostał jedynie ostatni z uczestników turnieju. Turniej odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia br. (środa-sobota).

red