Władze Górnika Piaski wystosowały pismo do Śląskiego ZZN, w którym apelują o powtórzenie niedzielnego spotkania z Rekordem. Dzięki wygranej bielszczanie są w trzeciej lidze.

WNIOSEK ZARZĄDU KS GÓRNIK PIASKI CZELADŹ WNOSI O:

1. ANULOWANIE WYNIKU BARAŻOWEGO MECZU O PRAWO GRY W ROZGRYWKACH III LIGI ROZEGRANEGO NA BOISKU REKORDU BIELSKO ? BIAŁA POMIĘDZY DRUŻYNAMI IV LIGI - WICEMISTRZAMI SWOICH GRUP W ROZGRYWKACH ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NIOŻNEJ W SEZONIE 2012/2013 TJ. REKORDEM BIELSKO - BIAŁA A KS GÓRNIKIEM PIASKI W DNIU 30.06.2013.

2. POWTÓRNE ROZEGRANIE MECZU BARAŻOWEGO W NOWYM TERMINIE. W WYNIKU TEGO MECZU DRUŻYNĄ ZWYCIĘSKĄ ZOSTAŁ ZESPÓŁ REKORDU BIELSKO - BIAŁA. WYNIK ZOSTAŁ USTALONY W RZUTACH KARNYCH (5:3), PO 90 MINUTACH I DOGRYWCE BYŁO  1:1.

UZASADNIENIE WNIOSKU:

1. POMIMO ZASKAKUJĄCEJ NAS DECYZJI O TERMINIE GIER BARAŻOWYCH I BRAKU REGULAMINU BARAŻY O III LIGĘ (BŁĄD ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ) ZGODZILIŚMY SIĘ W DNIU 27.06.2013 NA ROZEGRANIE JEDNEGO MECZU BARAŻOWEGO NA TERENIE RYWALA. PODCZAS POSIEDZENIA WYDZIAŁU GIER ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W TYM DNIU NIKT NAS NIE POINFORMOWAŁ, ŻE NA MECZ W BIELSKU ? BIAŁEJ - 30.06.2013 ZOSTANĄ WYZNACZENI SĘDZIOWIE Z ŻYWCA, SKOCZOWA (OKRĘG BIELSKI).

2. SĘDZIA GŁÓWNY MECZU W DNIU 30.06.2013 PAN TOMASZ WAJDA SĘDZIOWAŁ DRUŻYNIE REKORDU W TYM SEZONIE PO RAZ TRZECI (DWA RAZY WCZEŚNIEJ W ROZGRYWKACH PLUS MECZ BARAŻOWY).

3. BŁĘDY WYDZIAŁU GIER ? BRAK REGULAMINU BARAŻY BŁĄD KOLEGIUM SĘDZIÓW - OBSADA SĘDZIOWSKA MECZU ZMUSZAJĄ NAS DO ZŁOŻENIA WNIOSKU JAK ZAZNACZYLIŚMY NA WSTĘPIE - ANULOWANIA WYNIKU MECZU Z DNIA 30.06.2013 - POWTÓRZENIE MECZU W NOWYM TERMINIE Z NEUTRALNĄ OBSADĄ SĘDZIOWSKĄ.

UWAGI: ZAPIS WIDEO MOŻE UDOSTĘPNIĆ DO WGLĄDU KS GÓRNIK PIASKI (WĄTPLIWA BEZSTRONOŚĆ SĘDZIEGO PLUS NIEUZNANIE PRAWIDŁOWO ZDOBYTEJ BRAMKI).

red