REKLAMA

Agencja Kanon Nieruchomości

Agencja KANON Nieruchomości świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w kupnie, sprzedaży i wynajmie lokali mieszkalnych, użytkowych, domów oraz działek na terenie Bielska- Białej i okolic.

Agencja Kanon Nieruchomości
Agencje nieruchomości
ul. Cieszyńska 25
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się

Zapewniamy szybką, fachową i profesjonalną obsługę klienta. Posiadamy bardzo obszerną, na bieżąco aktualizowaną bazę klientów oraz szeroką ofertę nieruchomości, zwłaszcza lokali mieszkalnych i domów.
Naszą skuteczność potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów i kontrahentów. Dołącz do Nich.

Agencja KANON istnieje od 1998 roku i jest wpisana do rejestru ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta miasta Bielsko-Biała pod numerem 41480. Firma nasza należy do najbardziej dynamicznych w branży obrotu nieruchomościami na terenie Bielska-Białej i okolic, swoją siedzibę główną zlokalizowaną ma w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 25.
Posiada także oddział w Bielsku-Białej na ul. 11 Listopada 27/1.
Nasza Agencja działa w oparciu o licencje zawodowe nr 5497 i 5640 wydane przez Ministra Transportu i Budownictwa i należy do Bielsko-Katowicko-Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz handlem nieruchomościami. Zapewniamy szybką, fachową i profesjonalną obsługę klienta. Posiadamy bardzo obszerną, na bieżąco aktualizowaną bazę klientów oraz szeroką ofertę nieruchomości. Naszą specjalizacją są nieruchomości mieszkaniowe (mieszkania, domy), ale dysponujemy również ofertę działek budowlanych, lokali komercyjnych, powierzchni biurowych itp.

Współpracujemy również z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych w celu pomocy i ułatwienia NASZYM KLIENTOM zakupu wybranej nieruchomości.

Oferujemy Naszym Klientom kompleksową usługę: od wyszukiwania kontrahenta przez przygotowanie dokumentacji prawnej, geodezyjnej i administracyjnej niezbędnej do przeprowadzenia transakcji, pomocy w uzyskaniu kredytów, a kończąc na realizacji samej transakcji. W naszej firmie pracuje zespół ludzi młodych, dynamicznych, kreatywnych z wysokimi kwalifikacjami, z doświadczeniem zawodowym.

Naszymi nadrzędnymi celami jest bezpieczeństwo transakcji i satysfakcja klienta z naszych usług.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: kanon, mieszkania Bielsko, domy Bielsko, nieruchomości Bielsko, wynajem Bielsko, mieszkania Bielsko-Biała, domy Bielsko-Biała, nieruchomości Bielsko-Biała, wynajem Bielsko-Biała, nieruchomosci Bielsko, nieruchomosci Bielsko-Biała, nieruchomości Czechowice

Stronę odwiedzono: 38265 razy.
Aktualizacja: 2018-10-01 08:45:58
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE