REKLAMA

Księgarnia Pedagogiczna "SZÓSTKA"

Nasza księgarnia specializuje się w dystrybucji i sprzedaży publikacji pedagogicznych i psychologicznych z zakresu nauczania specjalnego, reedukacji i logopedii...

Księgarnia Pedagogiczna "SZÓSTKA"
Księgarnie
ul. Komorowicka 48
43-300 Bielsko Biała
Skontaktuj się

Nasza księgarnia powstała w 1996, mieści się na ulicy Komorowickiej 48, w budynku Biblioteki Pedagogicznej i Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.

Specjalizujemy się w dystrybucji i sprzedaży publikacji pedagogicznych, psychologicznych, z zakresu nauczania specjalnego, reedukacji, logopedii itp.

W swojej ofercie mamy książki metodyczne dla nauczycieli i podręczniki szkolne, pomoce dydaktyczne i edukacyjne dla szkół, przedszkoli, placówek specjalnych i wychowawczych.

W naszej księgarni można dostać między innymi książki wydawnictwa ?Dla szkoły?, której książki i różnego rodzaju materiały pomocnicze , które proponujemy w swojej ofercie nie zastąpią korepetytora, ani nauczyciela, ale w sposób doskonały uzupełnią jego wiedzę szkolną. Stanowią one także świetne narzędzie wspólnej pracy i zabawy rodziców i ich pociech.

Dla nauczycieli pozycje te są ogromną skarbnicą wiedzy na temat interesujących i niekonwencjonalnych przykładów, które pozwalają wzbudzić zainteresowanie uczniów przerabianym materiałem.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Galeria:

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: Książki, książki Bielsko, książki szkolne, książki szkolne Bielsko, podręczniki, podręczniki Bielsko, pomoce dydaktyczne, pomoce dydaktyczne Bielsko
Grupa: Księgarnie

Stronę odwiedzono: 7850 razy.
Aktualizacja: 2013-05-29 13:27:19
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE