REKLAMA

Józef Kufel Nieruchomości

Biuro nieruchomości w Bielsku-Białej i Żywcu, z tradycjami sięgającymi 1993 roku. Założycielem agencji nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości jest Józef Kufel, licencjonowany pośrednik nieruchomości i rzeczoznawca majątkowy.

Józef Kufel Nieruchomości
Agencje nieruchomości
ul. Cyniarska 22a (II piętro, pokój 3.14)
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 500 014 236
https://www.jkn.com.pl/biuro-nieruchomosci-w-bielsku-bialej

Zajmujemy się pośrednictwem nieruchomości od ponad 20 lat. Specjalizujemy się na rynku nieruchomości obejmującym miasto Bielsko Biała, powiat żywiecki i powiat bielski.

Prowadzimy dwa biura nieruchomości w miejscowościach: Żywiec i Bielsko-Biała.

Skutecznie pomagamy przy sprzedaży i zakupie wszelkich nieruchomości w Beskidach, od mieszkań i domów przez działki i obiekty po hale i lokale. Oferujemy szczegółowe i profesjonalne wyceny nieruchomości indywidualnych i biznesowych, tanie ubezpieczenia nieruchomości, doradzamy przy kredytach hipotecznych oraz pomagamy w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania, domu i działki.

Współpracujemy w grupach biur SON oraz BSAN. Pośrednictwo nieruchomości jest dla nas misją.

Jesteśmy skuteczni, rzetelni i terminowi.


Biuro nieruchomości w Bielsku-Białej:
ul. Cyniarska 22a (II piętro, pokój 3.14), 43-300 Bielsko-Biała
tel.: 500 014 236

Biuro nieruchomości w Żywcu:
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 34/1, 34-300 Żywiec
tel.: 33 860 05 55 oraz 601 996 588

Galeria:Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: biuro nieruchomości bielsko-biała, agencja nieruchomości bielsko, agent nieruchomości bielsko, wycena nieruchomości bielsko, mieszkania bielsko, sprzedaż mieszkań bielsko, sprzedaż nieruchomości bielsko, sprzedaż domów bielsko, sprzedaż lokali bielsko, sprzedaż obiektów bielsko, sprzedaż hal bielsko

Stronę odwiedzono: 2462 razy.
Aktualizacja: 2020-03-02 10:54:14
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE