REKLAMA

Biuro Doradztwa Inwestycyjnego ANTENOR

Biuro Doradztwa Inwestycyjnego ANTENOR zapewnia kompleksową obsługę w zakresie inwestycji, zwłaszcza związanych z rynkiem nieruchomości.

Biuro Doradztwa Inwestycyjnego ANTENOR
Agencje nieruchomości
ul. Małkowskiego 7/2
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 816 30 78, 603 38 60 38
http://www.antenor.pl/

Stawiamy na najwyższy poziom obsługi klientów, począwszy od wyboru najkorzystniejszej oferty, skończywszy na finalizacji transakcji.

Od stycznia 2009 roku oferujemy również sporządzanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej, które zgodnie z „Dyrektywą 2002/91/EC Parlamentu Europejskiego i Rady z 16 grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków” są wymagane dla wszystkich budynków nowo powstających oraz wprowadzanych do obrotu.

Aby zapewnić profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, współpracujemy z innymi profesjonalistami działającymi na rynku nieruchomości, takimi jak notariusze, prawnicy, banki, architekci wnętrz.

Ogłoszenia nieruchomosci znajdą Pańtwo p[od linkiem http://www.antenor.pl/oferty-nieruchomosci

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: biuro nieruchomości bielsko, nieruchomości bielsko, oferty mieszkań bielsko, sprzedam mieszkanie bielsko, kupię dom bielsko,

Stronę odwiedzono: 1696 razy.
Aktualizacja: 2018-10-01 09:00:20
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE