REKLAMA

Biuro Nieruchomości Sowa

BNS Kamil Sowa to zespół młodych, aktywnych i dynamicznych osób które wykonują pracę z pasją mając świadomość jak wiele znaczy ona dla tych, którzy ją nam zlecili. Uważamy, że tylko rzetelność i równowaga stron mogą dać zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji.

Biuro Nieruchomości Sowa
Agencje nieruchomości
ul. Górska 1A
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 533755007
http://bns-bb.pl

Biur Nieruchomości SOWA - zajmujemy się obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Świadczymy również usługi dla firm i osób prywatnych m.in. w zakresie wyceny, analiz rynku, zarządzania, opiniowania projektów, urządzania mieszkań. Współpracujemy z deweloperami, Klientami indywidualnymi, architektami, prawnikami oraz z firmami budowlanym.

Kierujemy się zasadą wszechstronnej i rzetelnej obsługi Klienta. Analizujemy jego potrzeby, pomagamy w wyszukiwaniu indywidualnie dopasowanych, aktualnych ofert i służymy radą przy podejmowaniu decyzji. Zależy nam, żeby maksymalnie odciążyć naszego Klienta w załatwianiu formalności związanych z obrotem nieruchomościami. Chcemy, aby miał poczucie, że jest kimś wyjątkowym oraz, że jego sprawa jest istotna dla nas tak samo jak dla niego.

Możemy wyręczyć Państwa ze wszelkich prac związanych z zakupem i wykończeniem własnej nieruchomości. Zajmujemy się pracami wykończeniowymi, zarządzaniem prywatnymi nieruchomościami jak również pośrednictwem kredytowym oraz gwarantujemy opiekę prawną.

BNS Kamil Sowa to zespół młodych, aktywnych i dynamicznych osób które wykonują pracę z pasją mając świadomość jak wiele znaczy ona dla tych, którzy ją nam zlecili.

Uważamy, że tylko rzetelność i równowaga stron mogą dać zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji.


POSIADAMY LICENCJĘ POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI PFRN NR. 22069, UBEZPIECZENIE OC ORAZ LICENCJE PILOTA BEZZAŁOGOWYCH STATKÓW POWIETRZNYCH UAVO.

Galeria:


Lokalizacja


Wyświetl większą mapę

Tagi: nieruchomości sowa Bielsko, sowa nieruchomości, nieruchomości rynek pierwotny, wycena nieruchomości, nieruchomości rynek wtórny, zarządzanie nieruchomościami

Stronę odwiedzono: 490 razy.
Aktualizacja: 2020-06-25 12:26:01
Jesteś właścicielem obiektu/firmy?
Chcesz zmienić dane - kliknij

Masz uwagi co do aktualności wpisu? Kliknij

Komentarze 0

Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem. Więcej informacji w regulaminie portalu i polityce prywatności.

Klauzula informacyjna ›
brak komentarzy

Zobacz również:

REKLAMA
ŁADOWANIE