Utalentowana 19-latka Wiktoria Fober została dziś Miss portalu bielsko.biala.pl i ma wielkie szanse na wysokie miejsce w finale konkursu Miss Beskidów 2020. Zwycięstwo w plebiscycie zapewnili Wiktorii Czytelnicy, którzy docenili jej urodę i osobowość. Z oficjalnym ogłoszeniem wyników musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Przez ostatni miesiąc na naszych łamach Czytelnicy wybierali Miss portalu bielsko.biala.pl, głosując na jedną z jedenastu kandydatek do korony Miss Beskidów 2020 (wszystkie prezentujemy w artykule Urzekająca uroda! Śliczne kandydatki na Miss Beskidów 2020. PLEBISCYT). Miło nam poinformować, że najwięcej głosów otrzymała 19-letnia Wiktoria Fober (169 cm wzrostu) z Ustronia i została zwyciężczynią plebiscytu. Drugie miejsce zajęła Łucja Ryś z Bielska-Białej, a trzecie Weronika Malec z Limanowej.

Nowa Miss portalu bielsko.biala.pl w dzieciństwie grała na pianinie, ale jej największą pasją jest taniec, który trenuje od dziesięciu lat. Uwielbia również śpiewać. - Wspaniałym doświadczeniem był dla mnie udział w musicalu „Grease” na deskach cieszyńskiego teatru, gdzie mogłam wcielić się w rolę jednej z głównych bohaterek - zwierza się Wiktoria. Jej zimowym hobby jest narciarstwo. Lubi podróżować oraz poznawać nowe kultury i zwyczaje innych narodów.

Oficjalne ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz wręczenie nagród nastąpi na gali finałowej konkursu Miss Beskidów 2020. Planowo finał miał się odbyć jutro w Bielskim Centrum Kultury, ale organizatorzy musieli przełożyć termin tego wydarzenia z powodu pandemii koronawirusa. Jak dotąd, nie ustalono jeszcze dokładnej daty, ale wiadomo, że finał odbędzie się latem. Będziemy na bieżąco informować o nowym terminie tego wydarzenia.

Wiktorii Fober gratujemy sukcesu w naszym plebiscycie. Do zobaczenia na gali finałowej Miss Beskidów 2020!

bb