Forum Bielsko.Biala.pl
https://www.bielsko.biala.pl/forum/

czy są tu modelarze? (szęka na kolanach)
https://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=82911
Strona 1 z 1
Autor:  staszeks [ piątek, 1 lip 2011, 16:30 ]
Tytuł: 

http://www.youtube.com/watch?v=JHJs1gBLiuQ
Autor:  GP [ piątek, 1 lip 2011, 18:54 ]
Tytuł: 

Chłopak jak dorośnie, to tak będzie latał prawdziwym śmigłowcem ;)
Autor:  vaygr [ środa, 10 sie 2011, 12:33 ]
Tytuł: 

Ja latam :cool: ale szybowcami i samolotami. Polecam każdemu, nic prostszego wejść na stronę np. www.nastik.pl lub www.bocianmix.pl i zakupić gotowy zestaw z radiem potem dla zdobycia wiedzy teoretycznej i podłapania kontaktów wejść na www.pfmrc.eu, potem udać się na lotnisko lub większą łąkę, sam lub lepiej z poznanym kolegą z wymienionego forum i mamy SUPER hobby.
Autor:  sharkon [ poniedziałek, 22 sie 2011, 09:38 ]
Tytuł: 

Pewnie jacyś są tylko się nie ujawniają ;). Sam w temacie siedzę od niedawna. Latam na Lamie v3, chętnie bym polatał z jakimiś doświadczonymi osobami bo chciałbym się czegoś nauczyć bo jakby nie patrzeć to laik jestem ;D
Autor:  slim [ środa, 19 wrz 2012, 09:15 ]
Tytuł: 

Cześć, ja latam modelami "od zawsze" - tj od 7-8 roku życia, czyli jakies ponad 25 lat. Zaczynałem sam od modelu szybowca sterowanego radiem. Wtedy były zupełne inne realia - radio 2 kanałowe, wyciagarka najczęściej w formie holu ręcznego. Gdybym dziś miał zacząć od latania rozpocząłbym od modelu napędzanego silnikiem elektrycznym. Taki napęd eliminuje potrzebę holowania, jest bardzo wygodny i ostatnio relatywnie tani. Jeśli potrzebujesz więcej informacji - napisz. Chętnie doradze.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1