Forum Bielsko.Biala.pl
https://www.bielsko.biala.pl/forum/

Wstydze sie ze jestem Polakiem!!! Patrz na Pana Kluske i
https://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=70296
Strona 1 z 1
Autor:  Niezarejestrowany [ wtorek, 11 lip 2006, 22:00 ]
Tytuł: 

Polska nie jest matką tylko macochą!
Autor:  carly [ środa, 12 lip 2006, 18:26 ]
Tytuł: 

Nie mówcie tak o Ojczyźnie. To nie Jej wina, że mieszkają tu też tacy ludzie.
Autor:  Niezarejestrowany [ środa, 12 lip 2006, 18:42 ]
Tytuł: 

Ja sie tez wstydze...ze jestem Polakiem....
Autor:  carly [ środa, 12 lip 2006, 20:13 ]
Tytuł: 

"Widzę to, co widzę i w ogóle się nie wstydzę. Niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi." - śpiewa Kazik.
Autor:  Niezarejestrowany [ środa, 12 lip 2006, 20:30 ]
Tytuł: 

znajomy mówi ostatnio jak jest za granicą, że jest z Czech bo obciach się ponoć przyznać ...
Autor:  Niezarejestrowany [ środa, 12 lip 2006, 21:21 ]
Tytuł: 

Gdy ktoś sam siebie nie szanuje, to nie szanują go również inni. Polska i Polacy nie sa gorsi, ani lepsi od innych narodów. Ci co sie wstydzą, że są Polakami zawsze mogą zrezygnować z polskiego obywatelstwa. Powodzenia!
Autor:  carly [ środa, 12 lip 2006, 22:07 ]
Tytuł: 

Nowszy ma rację. Bez kompleksów moi drodzy! Niech za granicą oceniają Polaków wg Was samych, a nie wg stereotypów. Jeżeli wartościowe jednostki będą ukrywać swą tożsamość, to negatywne stereotypy nie zostaną przełamane. Możecie wiele zrobić dla poprawy wizerunku Polski.
Autor:  Niezarejestrowany [ czwartek, 13 lip 2006, 06:54 ]
Tytuł: 

Carly/ Jak robisz "cudzysłów" żeby sie tekst nie rozjeżdzał......
Autor:  Niezarejestrowany [ czwartek, 13 lip 2006, 06:56 ]
Tytuł: 

Oooooo. Udało się zrobić bez "zniszczenia" tekstu :)
Autor:  peper [ czwartek, 13 lip 2006, 07:12 ]
Tytuł: 

Przypadek Pana Kluski jest rozdmuchany medialnie, tyle, że bardzo stronniczo. Dziś mówi się o nieprawidłowym działaniu aparatu skarbowego. Dobra rada brzmi: niegdy na 100% nie wierz mediom.
Pan Kluska wpakował się w tarapaty na własne życzenie. Powinien się cieszyć, że sąd uznał, że jego działanie nie stanowiło naruszenia przepisów. Tak uznał sąd po analizie akt sprawy. Tyle, że nie jest to pierwszy wyrok sądu, który uniewinnia na zasadzie "prawo tego wyraźnie nie zabraniało". Pan Kluska sprzedawał komputery dla szkół bez VAT, bo istniał przepis dający prawo importu bez VAT komputerów dla szkół. Kluska komputery produkował w Polsce i sprzedając je do szkół powinien zapłacić podatek. Żeby go nie płacić, wywoził komputery na Słowację i przywoził je bez VATu. Było to działanie mające na celu ominięcie obowiązku podatkowego. W naszym prawie istnieją przepisy i w kodeksie cywilnym i w prawie podatkowym stanowiące, że dziłania podjęte dla pozoru czy dla ominięcia podatków nie są ważne z punktu widzenia prawa. Nie wiem jak to Pan Kluska zrobił, ale sąd uznał, że jego pozorne eksporty zostały uznane za niepozorne. No cóż nie wszystkie wyroki sądów są dla śmiertelników zrozumiałe.
Tak więc nie płaczmy nad niedolą "uczciwych" przedsiębiorców bo taki naprawdę uczciwy żyje sobie skromniej ale bezpiecznie i nasze państwo mu krzywdy nie robi.
Autor:  Niezarejestrowany [ czwartek, 13 lip 2006, 21:08 ]
Tytuł: 

Jezeli myslicie ze pozbycie sie polskiego obywatelstwa jest taki proste to sie mylicie , na wstepie chcieli odemnie 700 dollarow!!
sku.......!!!!
Autor:  Niezarejestrowany [ piątek, 14 lip 2006, 17:21 ]
Tytuł: 

Andre - skoro dla ciebie na wstępie najwiekszą przeszkodą jest jakies tam drobne 700 dolarow to bedziesz musiał poprzestać na tej bezpłatnej (i pozornej)zmianie imienia i czynieniu nadal głupich wpisów na tej liście dyskusyjnej. Jakos to zdzierżymy, bo my Polacy jestesmy tolerancyjni równiez dla tych inteligentnych inaczej i nie wstydzimy sie, że są wśród nas równiez głupole - tak jak w każdym innym narodzie.
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1