Forum Bielsko.Biala.pl
https://www.bielsko.biala.pl/forum/

"Dziś mają w Warszawie bliźniaków Kaczyńskich, Jar
https://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=72948
Strona 1 z 1
Autor:  olek [ wtorek, 29 sie 2006, 18:25 ]
Tytuł: 

Artykul w prasie hiszpanskiej na temat Kaczynskich nie moze byc uwazany za miarodajny. W Hiszpani panuja razdy socjalistow, zalegalizowano tam tez malzenstwa homoseksualne, podczas gdy bracia Kaczynscy sa stanowczo przeciw i prezentuja mysl konserwatywna. To moze wyjasniac wyjatkowo napastliwy styl tego artykulu w "El Pais". Nie jest on wiarygodny: zarzuca Kaczynskim ponizanie przeciwnika, fanatyzm, ograniczonego jezyka... podczas gdy jezyk tego artykulu wlasnie tym sie odznacza.: ponizaniem, fanatyzmem (brakiem wywazenia w ocenach), ograniczonym jezykiem (ograniczonym do pejoratywnych sformulowan). Jakze czesto sprawdza sie formula Jezusa: widza zdzblo w oku innego, a u siebie nie potrafia dostrzec klody...
Autor:  życzliwy [ wtorek, 29 sie 2006, 21:38 ]
Tytuł: 

Widzę olku że nie masz bladego pojęcia o tym co się w Polsce dzieje! To właśnie brak wyważonych ocen u braci K doprowadza do takiego ich postrzegania. Konserwatywna myśl braci K poparta jest silnym klerykalizmem i skąpana w bogoojczyźnianym sosie.
Autor:  Niezarejestrowany [ środa, 30 sie 2006, 06:39 ]
Tytuł: 

Możnaby z Olkiem dyskutować, gdyby ten artykuł był jedynym, który w krytyczny sposób ocenia rządy braci K. Natomiast w ostatnim czasie mamy aż zanadto takich reakcji praktycznie zewsząd: Czechy, Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, USA, Francja itakdalej, itakdalej... Więc albo Olek się myli, albo setki żurnalistów. :)
Autor:  Niezarejestrowany [ środa, 30 sie 2006, 06:53 ]
Tytuł: 

sinus - moze masz rację co do pozostałych ale strony Czech akurat nie brałabym pod uwagę, zważywszy na fakt, że ten marny kraj z byłego obozu koncentracyjnego zrobił świniarnię...
Autor:  ociec [ środa, 30 sie 2006, 07:03 ]
Tytuł: 

sinus/ Ci żurnaliści jak ładnie określiłeś, nie mylą się tylko uprawiają agresywną propagandę. W dzisiejszym świecie modne stało się atakowanie wszelkich objawów tradycjonalizmu, modne stało się zwalczanie wszelkich objawów religijności, modne jest przekraczanie granic przyzwoitości. Patrząc na kulturę cywilizacji zachodu czuję coraz większy niesmak. Występy Madonny, represja dla sportowca, który śmiał na oczach innych się przeżegnać, zakaz noszenia chust muzułmańskich ... toż to są właśnie objawy upadku człowieka. To właśnie te pseudo elity lansujące liberalizm powinny być izolowane od mediów i władzy. Tyle, że one właśnie w mediach i polityce są najmocniej osadzone.
Autor:  Niezarejestrowany [ środa, 30 sie 2006, 07:42 ]
Tytuł: 

... jakbym słyszał archiwalne nagrania z przemówianiami Gomułki. :/
Autor:  Niezarejestrowany [ środa, 30 sie 2006, 10:01 ]
Tytuł: 

ociec, gratulacje
Autor:  che givera [ środa, 30 sie 2006, 10:11 ]
Tytuł: 

olek,ociec. Przeczytaliście artykuł z El Pais i nie zrozumieliście go. Nigdzie nie jest w nim napisane o homoseksualistach, liberałach, konserwatyźmie itd. Nie dorabiajcie tu własnego punktu widzenia, pisząc nie na temat.
Autor:  bielszczanin [ środa, 30 sie 2006, 10:29 ]
Tytuł: 

Coś mi się wydaje, że to cytowany dziennik "czerpie satysfakcję z poniżania przeciwnika".
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1