Rekord nie potrzebuje milionowych dotacji publicznych, aby wygrywać. We wczorajszym święcie na boiskach przy ul. Startowej uczestniczyła wielka sportowa rodzina. Po dramatycznym meczu, fetowano awans do III ligi.

Wczoraj po południu na terenie centrum sportowo-szkoleniowego Rekord przy ul. Startowej odbyło się podsumowanie kolejnego udanego sezonu. W ?Dniu Piłkarza Rekordu? więcej było zabawy niż sportu. Podczas spotkania wszystkich grup piłkarskich młodzi adepci futbolu odbierali dyplomy i medale. Dzięki właściwym inwestycjom w sport i umiejętnej pracy z młodzieżą Rekord ma tyle drużyn, że klub zawsze wygrywa.

Największą atrakcją odbywających się w tym dniu uroczystości był jednak mecz barażowy o awans do III ligi, w którym zmierzyły się zespoły BTS Rekord i KS Górnik Czeladź (Piaski). W dramatycznych okolicznościach - po rzutach karnych - bielszczanie awansowali do III ligi (relację z tego spotkania czytaj tutaj). Po zwycięstwie piłkarze odebrali puchar, wystrzeliły korki szampanów. Była feta. W nowym sezonie Rekord będzie występował w III lidze obok Podbeskidzia II i BKS Stal!

Foto: Krzysztof Dubiel