Zespół Włóczykije gra pop-rocka. Wyróżnia go to, że wszystkie utwory wykonuje na żywo.

Ich repertuar tworzą utwory dorosłych. Tyle, że wykonują je Włóczykije, wśród których najmłodszy uczestnik ma 4,5 roku, a najstarsza 19 lat.
Na swoim koncie Włóczykije mają kilka znaczących osiągnięć. Do nich należy nagroda specjalna w ogólnopolskim konkursie piosenki aktorskiej dla dzieci i młodzieży "Śpiewanko 2010", którą przyznały Elżbieta Zapędowska i Danuta Błażejczyk.

Włóczykije będą największą gwiazdą koncertu, który odbędzie się 8 lutego w BCK. Wystąpi także flecista Paweł Stępień, który w 2009 roku zdobył tytuł Młodego Muzyka Roku, a w listopadzie 2012 roku dotarł do ogólnopolskiego półfinału programu "Mam talent!". Usłyszymy też Kamilę Krzempek, której udało się podpisać umowę z wytwórnią muzyczną. Wiosną ukaże się jej płyta, a jej teledysk "Pasujesz" robi w sieci furorę.

The Shivers to zespół, który został założony w 2009r. pod nazwą "TOTO PROJECT" przez perkusistę Adriana Mitoraja oraz basistę Pawła Naporę. Formacja wykonywała muzykę coverową. Grupa przez długi czas szukała własnej tożsamości muzycznej. W lutym 2012 roku klawiszowiec Paweł Stępień wpadł na pomysł założenia zespołu The Shivers. Do zespołu dołączył wokalista Jakub Foltak, który ma za sobą udział w programie "The Voice of Poland". Obecnie zespół pracuje nad autorską płytą, a ich utwór "Ciemna noc" oddaje próbkę możliwości.

Koncert w Bielskim Centrum Kultury rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety w cenie 20 zł i 15 zł do nabycia w BCK. Rezerwacja pod nr tel. 693-429-513.