Programy nauki języka angielskiego Musical Babies i Musical English, stworzone przez Panią Annę Rattenbury w Centrum Nauki i Muzyki w Bielsku-Białej.

Od września, w Centrum Nauki i Muzyki (ul. Górksa 3a, Bielsko-Biała) rozpoczęły się po raz kolejny, zajęcia Musical Babies i Musical English. To programy nauki języka angielskiego dla dzieci i niemowląt, stworzone przez Panią Annę Rattenbury, z wykształcenia filologa i metodyka, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego - zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oba programy opierają się na przekazywaniu dzieciom wiedzy przy wykorzystaniu muzyki, rytmiki i ruchu. Do nauki angielskiego z maluchami wykorzystywane są piosenki, rymowanki i taniec, przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności, które pozwalają na zapamiętanie i utrwalenie słówek.

Maluchy, które uczęszczają na zajęcia angielskiego prowadzone tą metodą, cechuje naturalne podejście do nauki języka, wysoki poziom wymowy i intonacji, a także bogaty zasób słownictwa i niezwykła łatwość w przyswajaniu nowego materiału.
Metoda nauczania Musical Babies i Musical English pozwala na rozwój dzieci nie tylko w sferze językowej, ale także pod kątem muzyki, tańca i późniejszych relacji społecznych.

Do zajęć można dołączyć przez cały rok, a bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej: www.musicalbielsko.pl

Centrum Nauki i Muzyki prowadzi w/w zajęcia w:

  • swojej placówce przy ul. Górskiej 3a Bielsko-Biała,
  • w Bielsku-Białej ul.Słowackiego 45
  • w Kozach ul. Parkowa1

Informacje i zapisy: (33)815 15 14 kom.513 028 497