Disco Polo Festival to prawdziwe święto dla wszystkich entuzjastów polskiej muzyki tanecznej!

Już 31 lipca na scenie w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze zaprezentuje się aż 17 topowych gwiazd disco polo: After Party, Boys, Weekend, MIG, Piekni i Młodzi, Czadoman, Power Play, Bayer Full, Andre, D-Bomb, Pudzian Band, Extazy, Veegas, Playboys, Cliver, CamaSutra oraz Ivan Komarenko. To będzie największe tego typu wydarzenie w Polsce.

O tym, że muzyka disco polo nie ma żadnych ograniczeń świadczy życiowe motto Marcina Millera: „gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia.” Zespół Boys, któremu Miller przewodniczy zagra dla gości Energylandii 31 lipca. Mówiąc o braku ograniczeń, nie mówimy wyłącznie o samym wieku odbiorców polskiej muzyki dance. Najlepiej pokazał to rok 2012, kiedy na wielu antenach radiowych i telewizyjnych pojawiał się przebój „Ona tańczy dla mnie”. Tym samym cała Polska dowiedziała się o istnieniu zespołu Weekend. Frontman - Radek Liszewski będzie czarował swoim głosem z festiwalowej sceny.

Znów ku uciesze wszystkim Rudowłosym dziewczynom w strefie festiwalowej Energylandii powitamy Czadomana, którego energetyczną piosenkę „Ruda tańczy jak szalona” zna prawie każdy. Podobnie zresztą jest w przypadku piosenki „Jej czarne oczy”, w której za wokal odpowiadał Ivan Komarenko. To jednak nie koniec gwiazd, które rozświetlą tę festiwalową noc. Nie można zapomnieć o doświadczonej kapeli Bayer Full, która na rynku istnieje od 1984 roku, a także utytułowanych i podbijających listy przebojów artystach: Andre, D-Bomb, Pudzian Band, Extazy, Veegas, Playboys, Cliver czy CamaSutra. Tej nocy warto być w Parku Rozrywki Energylandia i usłyszeć największe hity disco polo i razem z artystami zaśpiewać piosenki, które nuci cała Polska!

Kupując bilet na Disco Polo Festival, otrzymujemy darmowy dostęp do wszystkich atrakcji Parku. Aktualna cena biletu wynosi 109 zł, lecz w dniu imprezy wyniesie 129 zł. Bilety VIP kosztują 800 zł. Bilety nabyć można elektronicznie za pomocą strony www.festival.energylandia.pl oraz w kasach Parku.

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na Festival Disco Polo.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie: Dlaczego warto wybrać się na festiwal do Energylandii?
2.W temacie maila należy wpisać: Festival Disco Polo.
3.Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone biletami.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Na zgłoszenia czekamy do 28 lipca do godz. 23:59. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą telefoniczną.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.