Już jutro zapraszamy na cykliczne pokazy filmowe do kina Helios w Bielsku-Białej.

W ten czwartek o godzinie 19:00 zapraszamy na film pt. „Piku” w ramach cyklu Kino Konesera. Film opowiada o tytułowej Piku i jej perypetiach z ojcem w podeszłym wieku Irytujące zachowanie ojca i nieustępliwa natura Piku ciągle się ścierają.

Kolejny pokaz z cyklu Kultura Dostępna odbędzie się w czwartek o godzinie 18:00, zobaczymy film pt. „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty.

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na seans z cyklu Kino Konesera oraz jedno podwójne zaproszenie na seans z cyklu Kultura Dostępna.

Zasady konkursu

1.Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu.
2.W temacie maila należy wpisać: Konkurs.
3.Zaproszenia wygrają dwie pierwsze osoby, które wyślą do nas maila.
4.Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5.Osoby które wygrają zostaną poinformowane drogą telefoniczną lub mailową w dniu 5.08 do godz.16.00.
6.Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.