W dniach 6-9 marzec w Szczyrku oraz Bielsku-Białej odbędzie się ogólnopolski wielobój spadochronowy Para-Ski 2013. Uczestnicy rywalizacji walczyć będą na wielu frontach.

Organizacja zawodów ma na celu popularyzację skoków za spadochronem, pływania, strzelania oraz narciarstwa alpejskiego. Jak łatwo się domyślić z tych czterech konkurencji składać się będzie wielobój podczas zawodów Para-Ski. Z tego tytułu arenami zmagań będą Bielsko-Biała oraz Szczyrk. W stolicy Podbeskidzia rozegrana zostanie konkurencja strzelecka oraz skoki na celność lądowania. W Szczyrku uczestnicy zawodów będą rywalizować na trasie FIS w slalomie gigancie oraz na basenie w konkurencji pływackiej. Następnie poszczególne wyniki w każdej z konkurencji zostaną dodane i poznamy tegorocznych zwycięzców wieloboju spadochronowego.

W zawodach startować można drużynowo lub indywidualnie. Organizatorzy dla najlepszych uczestników przygotowali atrakcyjne nagrody, jednak przede wszystkim liczyć ma się dobra zabawa. Nasz portal będzie śledził wydarzenia związane z Para-Ski.

bak