Po odpokutowaniu rocznej dyskwalifikacji za korupcję, Dariusz Kołodziej ponownie będzie grał w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Pomocnik ma podpisać kontrakt z "Góralami" w tym tygodniu. Wiosną ubiegłego roku zawodnik trenował m.in. z Drzewiarzem Jasienica, jednak cały czas pozostawał w dobrych relacjach z działaczami klubu ekstraklasy.

"Kołek" odbywał z Podbeskidzie m.in. zimowe przygotowania, choć na obozie w Turcji go nie było. W ostatnim sparingu z Rakowem Częstochowa strzelił jednak piękną bramkę. I najprawdopodobniej za chwilę będzie miał szansę na kolejne, bo powinien już w tym tygodniu podpisać kontrakt. Pomocnik występuje w Bielsku-Białej od 2005 roku, z roczną przerwą na grę w Górniku Zabrze.

Po sparingu z Rakowem, Dariusz Kubicki, trener bielszczan, był zadowolony nie tylko z jego postawy. - To był kolejny pożyteczny sparing. Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników, choć kilka rzeczy na pewno jest jeszcze do poprawy - nie ukrywa szkoleniowiec, który przyznaje, że "Góralom" udał się obóz w Turcji. - Mieliśmy świetne warunki Jestem przekonany, że to zgrupowanie będzie procentowało. Najbardziej zadowolony jestem z tego, że młodzi zawodnicy poczuli atmosferę zespołu - kończy rozmowę ze "Sportem".

bak