Lokomotiv Charków oraz ERA-Pack Chrudim w najbliższych dniach sprawdzi formę bielskiego Rekordu. Mistrzowie Polski w futsalu wkraczając w decydującą fazę przygotowań.

Już we wtorkowe popołudnie biało-zieloni zmierzą się z najlepszym zespołem Ukrainy. Podopieczni Jewgienija Rywkina już od kilku dni przygotowują się na obiektach Rekordu do nowego sezonu ligowego oraz udziału w fazie main round UEFA Futsal Cup. W ostatnich dniach sparowali z drugim rywalem podopiecznych Adama Krygera.

Z kolei wielokrotni mistrzowie Czech z Chrudima - również uczestniczący w zmaganiach UEFA Futsal Cup - będą konkurentami bielszczan już w najbliższy weekend. Do dwumeczu z ERA-Pack Chrudim dojdzie w hali pod Dębowcem. Można więc rzecz, iż będzie to wstęp przed turniejem eliminacyjnym futsalowej Ligi Mistrzów.

Ten odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia, z udziałem mistrzów Szkocji (Perth Saltires), Litwy (Lokomotyvas Radviliškis), Finlandii (Ilves Tampere) i Polski (Rekord Bielsko-Biała). Wszystkie informacje o turnieju dostępne są na stronie zawodów.

Najbliższe sparingi futsalowców Rekordu:
12 sierpnia (wtorek, godz. 18.00, hala przy Startowej) Rekord - Lokomotiv Charków
15 sierpnia (piątek, godz. 19:00, hala pod Dębowcem) Rekord - ERA-Pack Chrudim
16 sierpnia (sobota, godz. 16:00, hala pod Dębowcem) Rekord- ERA-Pack Chrudim

bak