Solidnie wzmocniona została druga drużyna Podbeskidzia w wieczornym sparingu z Drzewiarzem Jasienica. W bielskim zespole pojawił się m.in. Robert Demjan i Dariusz Kołodziej.

Obaj piłkarze nie znaleźli uznania w oczach Leszka Ojrzyńskiego i zabrakło ich w kadrze meczowej Podbeskidzia na jutrzejszy mecz z Legią Warszawa. Dlatego zawodnicy pierwszego zespołu, aby pozostać w rytmie meczowym, wezmą udział w wieczornym sparingu rezerw. Rywalem trzecioligowca był Drzewiarz Jasienica.

Występujący na co dzień w czwartej lidze piłkarze Ireneusza Kościelniaka z bardzo dobrej strony zaprezentowali się na tle bielskiego zespołu. Siedem minut po wznowieniu gry goście prowadzili już różnicą dwóch bramek, ale następnie golem i asystą popisał się Wojciech Trochim, a w końcówce gola na wagę wygranej zdobył Konrad Kareta.

O kadrze meczowej "Górali" z powracającym do zdrowia Damianem Chmielem i Maciejem Korzymem czytaj, tutaj.

Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Drzewiarz Jasienica 4:3 (1:2)
Bramki: Horoszkiewicz, Cisse, Trochim, Kareta - Basiura, Papatanasiu, Zieliński

Podbeskidzia II: Pieczonka - Łaciak, Horoszkiewicz, Kareta, Kowaliczek - D. Kołodziej, Kuszmider, Jonkisz, Gladus - Chrapek, Demjan oraz J. Felsch, Jarosz, Trochim, Cisse, Zakrzewski, Filapek, Królak.

Drzewiarz: Żerdka - Czyż, Pala, Kliber, Grześ - Sekuła, Romanowicz, Papatanasiu, Basiura, Jakowenko - Koczur oraz Michałowski - Lapczyk, Greń, Zieliński, Kozielski, Pidczenko, Łoś, Ł. Kościelniak, Testowany.

***

Podbeskidzie Bielsko-Biała II - Beskid Andrychów 2:3 (0:1)
Bramki: Pielichowski, M. Kołodziej

db