Długo musieli gonić wynik piłkarze bialskiej Stali, którzy do remisu doprowadzili w ostatnim kwadransie spotkania. Bramkę na wagę punkty zdobył z rzutu karnego Damian Zdolski.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy już w pierwszych minutach mogli pokusić się o prowadzenie, ale to Ruch jako pierwszy zdobył bramkę w 18. minucie spotkania, gdy piłka po rykoszecie zaskoczyła Krzysztofa Kozika. Sędzia najpierw uznał gola, później po sygnalizacji spalonego zmienił swoją decyzję, jednak ostatecznie po konsultacji z liniowym wskazał na środek boiska uznając bramkę.

Od tego momentu gospodarze ruszyli do odrabiania strat, ale przyznać trzeba, że bramkarz Ruchu nie miał wiele pracy. Do wyrównania doszło w ostatnim kwadransie gry. Indywidualną akcję zdecydował się przeprowadzić Kamil Karcz, który został faulowany w polu karnym. Sędzia wskazał na "wapno", a rzut karny na bramkę zamienił Damian Zdolski, doprowadzając do remisu.

BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice 1:1 (0:1)
Bramka: Zdolski (77' z karnego)

BKS: Kozik - Dzionsko, Dancik, Szczurek, Zdolski - Caputa (72. Uzoma), Sobala, Czaicki, Karcz, Rucki (46. Brychlik) - Wiśniewski.

db