Kolejne zwycięstwo odniósł w niedzielę Nadwiślan Góra, który wysoko pokonał Drzewiarz Jasienica. Goście nie byli w stanie przeciwstawić się sile ofensywnej górzan.

Pierwsi bramkę w niedzielnym spotkaniu mogli jednak zdobyć jasieniczanie, którzy przeprowadzili koronkową akcję zakończoną niecelnym uderzeniem z powietrza Artura Łacioka. Ten sam zawodnik w 25. minucie spotkania przegrał akcję "sam na sam" z Mateuszem Rosołem. Dziesięć minut później zabójczą w skutkach kontrę przeprowadził zespół miejscowych. Piłkę do bramki Rafała Zielińskiego skierował brazylijski napastnik "Tevez", który kilka minut później mógł podwyższyć wynik rywalizacji, ale ostatecznie trafił wprost w bramkarza beniaminka czwartoligowych rozgrywek.

W drugiej połowie lider zmagań nie zamierzał zwalniać tempa. W 56. minucie doskonałą sytuację podbramkową zmarnował Krzysztof Zaremba, a po przeciwnej stronie nonszalancją wykazał się Filip Bonk. Końcówka spotkania należała już do górzan, a konkretniej Zaremby, który dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców, dając wysokie zwycięstwo swojej drużynie.

Nadwiślan Góra - Drzewiarz Jasienica 3:0 (1:0)

Drzewiarz: Zieliński - Gumola, Rac, Foltyn, Romanowicz (67. Stawicki) - Pawlus (74. Szczepanik), Radomski, Basiura (65. Wojciechowski), Lapczyk, Bonk - Łaciok (90. Greń).

bak