Sobotni mecz inaugurujący rundę wiosenną piłkarskiej ekstraklasy był popisem gry skrzydłowych zespołu Podbeskidzia Bielsko-Biała. Co zawodnicy powiedzieli po meczu?

Damian Chmiel: - Jakbym nie wierzył w to, że możemy dziś wygrać to nie wychodziłbym w ogóle na boisko. Byliśmy bardzo zmotywowani, chcieliśmy dobrze zacząć ten mecz i całą rundę. To się udało fantastycznie. Wszystko ułożyło się ?pod nas?. Najpierw strzeliliśmy bramkę, później graliśmy konsekwentnie, utrzymywaliśmy się przy piłce, nikt się nie cofał, nie chciał bronić tego wyniku. Odcinamy się od tego, co było w poprzedniej rundzie. Mamy nowy, świetny zespół i tylko to się liczy - mówił pomocnik w rozmowie z stroną klubową.

Piotr Malinowski: - Nadrzędnym założeniem było zwycięstwo, to nie ulega wątpliwości. Będziemy zawsze stawiać sobie taki cel i do niego dążyć. Mecz ułożył się nam bardzo dobrze. Szybko strzeliliśmy dwie bramki i później już kontrolowaliśmy przebieg pojedynku. Bardzo się cieszę, że trener mi zaufał i mogę grać od pierwszej minuty. Nie ma co ukrywać, że każdy trenuje po to, by grać. Postaram się nie zmarnować danej mi szansy. Teraz już skoncentrowani myślimy o kolejnym meczu.

red