Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielskie zagłębie marketowe

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 26 kwi 2015, 11:03

Buduje się następny:

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... -w-miescie

BTW. Myślałem że na Żywieckiej budują parking dla stadionu - jednak kraza plotki ze to tez bedzie sklep. Wie ktoś coś?
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez ZIZ » niedziela, 26 kwi 2015, 16:13

Buduje się następny i będą kolejne. Przy Żywieckiej teren jest prywatny i po spełnieniu wszystkich wymagań inwestor dostanie pozwolenie na market.
Niech budują ile wlezie, może przyjdzie "polski Orban" (może to będzie Duda?) i wyłoi sieci wielkopowierzchniowe odpowiednim podatkiem.
:lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 26 kwi 2015, 16:16

No to niesamowicie ktoś z tym terenem dał d.... Czyli pomysł z zamykaniem Żywieckiej jest coraz bardziej realny :/
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez staszeks » niedziela, 26 kwi 2015, 18:31

Wszystko zmierza do tego, aby zmienić nazwę Bielsko-Biała na Gigamarket
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 26 kwi 2015, 19:32

Narzekacie że się buduje a podjedźcie w sobotę lub niedzielę pod dowolne centrum handlowe i zobaczcie w ilu % zapełniony jest parking. Ludzie kochają takie miejsca. Nie wiem co w nich widzą bo ja jadę tam jak muszę coś kupić ( a po ostatniej wizycie w jednym z takich przybytków przerzucę się na częstsze kupowanie przez internet ale to akurat z powodu sprzedawców wciskaczy kitu ) ale jeżdżą tam namiętnie. Wychodzi na to że buduje się to bo jest potrzeba/miejsce/zainteresowanie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 26 kwi 2015, 20:30

gdyby nie było na nie zapotrzebowania to by się nie utrzymywały i kolejne by się nie budowały.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez ZIZ » niedziela, 26 kwi 2015, 21:16

Otóż to; w pobliżu targowiska na Cieszyńskiej są trzy obskurne sklepy monopolowe, kiedy wzrośnie zapotrzebowanie będzie ich więcej.
Na pl. Wolności i obok jest niego dziesięć banków i placówek finansowych oraz jeden lombard. Gdyby było odwrotnie należało by się rzeczywiście martwić.
Ani trochę więcej nie kupuję ani też nie spędzam więcej czasu w sklepach niż kiedyś, kiedy było ich 10-krotnie mniej. Prywatny inwestor, jego pieniądze i ryzyko.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez Przemek73 » poniedziałek, 27 kwi 2015, 07:49

Pan Kazimierz napisał(a):Narzekacie że się buduje a podjedźcie w sobotę lub niedzielę pod dowolne centrum handlowe i zobaczcie w ilu % zapełniony jest parking

No właśnie, podjedź zobacz. A później dla porównania pojedź np. do M1 w Czeladzi czy SCC w Katowicach. A dopiero po tym możemy podyskutować o ruchu w naszych marketach.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez darek-bb » poniedziałek, 27 kwi 2015, 09:12

Przemek73 napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Narzekacie że się buduje a podjedźcie w sobotę lub niedzielę pod dowolne centrum handlowe i zobaczcie w ilu % zapełniony jest parking

No właśnie, podjedź zobacz. A później dla porównania pojedź np. do M1 w Czeladzi czy SCC w Katowicach. A dopiero po tym możemy podyskutować o ruchu w naszych marketach.

No dobrze, weź tylko pod uwagę ile ludzi zamieszkuje cały tzw. GOP.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 27 kwi 2015, 09:44

Fakt, dziwne, ze tyle sie buduje tego badziewia. Ktos przeciez bada rynek i umie ocenić szanse sukcesu.Dziwne, ze ktos w ogóle chce wynajmować w tym czymś lokale. Co do określenia 'galeria' to w Bielsku raczej jest tylko Sfera i Gemini. Reszta, to tylko duże sklepy :-)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez tren_d » poniedziałek, 27 kwi 2015, 21:42

czemu Ikea jeszcze nie powstała? Przecież z tych okolic mieliby zyski ogromne.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielskie zagłębie marketowe

Postprzez davnbb » wtorek, 28 kwi 2015, 16:12

tren_d napisał(a):czemu Ikea jeszcze nie powstała? Przecież z tych okolic mieliby zyski ogromne.

Prawdopodobnie taki sklep powstanie przy 1 w Cz-Dz.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości